DLJM System Sp. z o.o.

Key Account Manager

Od: DLJM System Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 30-149 Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Doradztwo / Konsulting

Firma DLJM System Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań automatyki budynkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Zakres obowiązków:
• Budowanie i rozwój sprzedaży w obszarze B+R/R&D poprzez aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z klientami biznesowymi
• Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
• Realizacja postawionych zadań, planów sprzedażowych i celów marketingowych
• Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji w tym również poszukiwanie i identyfikacja szans dla rozwoju sprzedaży

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży B2B i obsłudze Klienta
• Mile widziane doświadczenie w branży IB, BMS, R&D
• Umiejętność efektywnego planowania i skutecznej organizacji pracy własnej
• Znajomość technik negocjacji i sprzedaży
• Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność
• Prawo jazdy kat B
• Dobra znajomość MS Office
• Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym zespole
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.