Opis stanowiska pracy

Angloville – to jedna z najbardziej innowacyjnych firm edukacyjnych w Europie, obecna na 5 rynkach europejskich, stale współpracująca z największymi globalnymi markami w obszarze szkoleń językowych kluczowych pracowników.

Na każdym z obecnych rynków, Angloville tworzy „wioski językowe”, do których zaprasza native speakerów języka angielskiego z całego świata, pod okiem, których klienci Angloville przełamują bariery w mówieniu po angielsku.
Obecnie poszukujemy doświadczonego Key Account Managera do zespołu, który pomógłby zwiększyć świadomość o marce wśród klientów B2B na polskim rynku.

Zakres odpowiedzialności:
• Sprzedaż produktów językowych dla klientów kluczowych
• Aktywne pozyskiwanie klientów, m.in.: analiza rynku, tworzenie list potencjalnych klientów, opracowywanie metod pozyskiwania klientów
• Kompleksową obsługę klientów w zakresie oferowanych produktów
• Realizację indywidualnych planów sprzedaży
• Badanie potrzeb klientów
• Negocjacje i tworzenie ofert dostosowanych do potrzeb klienta kluczowego
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami i pośrednikami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne
• Minimum 2 – letniego doświadczenia w obszarze key account management lub sprzedaży
• Praktycznej znajomości technik sprzedaży
• Doświadczenia w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem

W zamian oferujemy:
• Pracę w działającej międzynarodowo polskiej firmie, jednej z najszybciej rosnących się firm edukacyjnych w Europie, działającej na 5 rynkach europejskich.
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwości międzynarodowego rozwoju
• Pakiet motywujący, możliwość darmowej poprawy języka angielskiego w środowisku native speakerów.
• Pracę w innowacyjnej organizacji nastawionej na rozwój i partnerstwo w biznesie.
• Stała pensja (umowa o pracę) + pakiet prowizyjny uzależniony od realizacji targetów (system prowizyjny bez górnego limitu)

Prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego z opisaniem największych osiągnięć w dziedzinie sprzedażowej do tej pory.

Prezentacja firmy

Angloville nauczy Cię mówić po angielsku. Organizujemy najbardzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management