Key Account Manager (TSL)

HEADHUNTERS SP Z O O

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta - europejskiego operatora logistycznego, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie, prezentacja oferty, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • Prowadzenie negocjacji i renegocjacji handlowych ze stałymi partnerami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z kontrahentami

Nasz klient oferuje:

  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość zatrudnienia w dogodnej formie - umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • Wysokie wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku

Wymagania

Oczekiwane:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL (udokumentowane wynikami sprzedaży)
  • Wiedza na temat międzynarodowego transportu i polskiego rynku transportowego
  • Biegła znajomość języka angielskiego - koniecznie
  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • Własny samochód (pracodawca pokrywa koszty eksploatacji w czasie pracy)
  • Znajomość pakietu Ms Office + Photoshop / CorelDRAW
  • Dynamizm, kreatywność i optymizm w działaniu

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim z tematem wiadomości „KAM (TSL)”.

Prezentacja firmy

Dostarczamy Klientom optymalnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i sele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kadra zarządzająca