Key Account Manager – Tranzyt Głosu

Exatel S.A.

Warszawa, mazowieckie

Exatel S.A.
Exatel to wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, dostarczający rozwiązania dla firm (również małych i średnich) oraz administracji publicznej. Jest spółką należącą do Grupy Kapitałowej PGE. Firma posiada własne data center, a jako operator oferuje usługi transmisji danych, a więc kompleksowe rozwiązanie, gwarantujące najwyższy standard obsługi. Ma również portfolio usług w chmurze, pozwalających na ograniczenie kosztów IT dla firm. Oferta firmy obejmuje usługi operatorskie, transmisję danych, dzierżawę łączy, usługi internetowe, głosowe, a także hosting i kolokację. Exatel dostarcza rozwiązania teleinformatyczne do przedsiębiorstw z sektora finansów i bankowości, energetyki, a także krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych. Spółka dysponuje 500 węzłami w kluczowych polskich miastach. Atuty konkurencyjnych rozwiązań Exatel to pojemność sieci, szybkość transferu i dostępność usług. Więcej informacji: www.exatel.pl.

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z zagranicznymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie handlu hurtowym, głosowym ruchem telekomunikacyjnym.
  • Przygotowywanie ofert dla operatorów oraz analizowanie ofert od operatorów w zakresie międzyoperatorskich hurtowych usług głosowych.
  • Zawieranie, renegocjowanie i zarządzanie umowami dotyczącymi współpracy w zakresie międzyoperatorskich głosowych usług hurtowych.
  • Realizacja budżetu sprzedaży, handel ruchem, trading.
  • Bieżąca analiza kierowania ruchu głosowego międzynarodowego i krajowego oraz współudział w przygotowywaniu i przekazywaniu do realizacji zleceń zmian dróg kierowania ruchu głosowego.
  • Nadzór nad budową i rozbudową punktów styku sieci z operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie hurtowego ruchu głosowego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum jednego roku doświadczenia w sprzedaży usług, najlepiej w firmie teleinformatycznej.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2, mile widziany drugi język obcy.
  • Znajomości MS Office (w szczególności Excel).
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu lub uczestniczeniu w:
    • pracach analitycznych związanych z usługami telekomunikacyjnymi
    • projektach na rynku ICT i telekomunikacyjnym;
    • negocjacjach handlowych, szczególnie na rynku telekomunikacyjnym;
    • spotkań i prezentacji.
  • Nastawienia na kreatywne poszukiwanie rozwiązań, realizację celów i współpracę.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, rozwijająca pracę w doświadczonym zespole.
  • Możliwość zdobycia pozycji zawodowej i kontaktów międzynarodowych na rynku telekomunikacyjnym.
  • Dobrą atmosferę pracy, stymulującą poznawanie nowych obszarów wiedzy.
  • Niezbędne narzędzia pracy i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) wraz z informacją na temat możliwego terminu podjęcia pracy.