Key Account Manager (sieci DIY) (m/k)

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • przygotowywanie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży w kanale DIY,
  • rozwijanie rynku oraz budowanie strategii produktowej,
  • poszerzanie portfolio klientów w kanale DIY,
  • prowadzenie negocjacji na poziomie centralnym,
  • przygotowanie strategii i realizacji planów sprzedażowych,
  • analizę działań konkurencji, monitorowanie rynku, szybkie reagowanie na zmiany rynkowe,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu handlowego,
  • reagowanie na pojawiające się potrzeby rynku w zakresie propozycji nowych/zmodyfikowanych produktów.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku typu: dyrektor sprzedaży, dyrektor handlowy, National KAM, Business Development Manager etc. wkanale sieci DIY,
  • duże doświadczenie w kontaktach z klientami kanału DIY, w szczególności perfekcyjna znajomość procedur decyzyjnych w danym kanale,
  • wysoka świadomość biznesowa,
  • udokumentowane sukcesy w zakresie rozwoju sprzedaży w sieciach budowlanych,
  • udokumentowana umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów,będących liderami w branży,
  • duża samodzielność w ustalaniu strategii rozwoju biznesu,
  • doświadczenie w zakresie podejmowania strategicznych decyzji,dotyczących rozwoju biznesu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym,
  • wysokie kompetencje negocjacyjne, organizacyjne i analityczne,
  • wysoka motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel(przeprowadzanie analiz biznesowych),
  • prawo jazy kat. B,
  • preferowane miejsce zamieszkania: województwo śląskie, podkarpackie, małopolskie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane indywidualnie do kompetencji i osiągnięć kandydata oraz ustalonej strategii sprzedaży z właścicielem spółki,
  • dużą samodzielność w zakresie rozwoju rynku i portfolio produktów,
  • pracę w firmie o najwyższych standardach pracy,
  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy itp.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza rekrutacyjnego. Prosimy o dołączenie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy