Key Account Manager- praca na terenie województwa łódzkiego

Pivexin Technology Sp. z o.o.

47-440 Nędza, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Key Account Manager
Miejsce wykonywania pracy: województwo łódzkie

Zależy Ci aby w swojej codziennej pracy odpowiadać za:

- wyszukiwanie i identyfikowanie osób w Działach Zakupów/Zaopatrzenia w firmach na terenie regionu
- identyfikowanie zapotrzebowania na potrzeby firmy
- umawianie spotkań handlowych z osobami decyzyjnymi
- badanie potrzeb klientów, prezentowanie oferty firmy
- uzyskiwanie zapytań ofertowych i sporządzanie ofert
- doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferty firmy
- negocjowanie warunków sprzedaży
- rozwój sprzedaży z pozyskanymi oraz powierzonymi klientami.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która:

- jest zorientowana na realizację celów
- posiada doświadczenie w sprzedaży
- posiada umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- jest zainteresowana pracą w rozwijającej się firmie
- jest uczciwa, sumienna i ambitna
- potrafi zaangażować się w pracę.

Proponujemy Ci:

- atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny wyników pracy
- stabilne i rzetelnie określone warunki zatrudnienia
- szkolenie produkcyjne, produktowe i coaching sprzedażowy
- miłą atmosferę w dynamicznym zespole nakierowanym na sukces
- możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennego doświadczenia
- samodzielność i wsparcie w działaniu.

Prezentacja firmy

Wyposażamy polski przemysł w szerokiej gamy podzespoły, począwszy od na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management