Key Account Manager - pompy ciepła

Jaga Temp Sp. z o.o.

Błonie, 05-870, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla swojego Klienta poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Zadania:

-wprowadzenie na rynek nowego produkty firmy – bojlery oraz pompy ciepła;
-realizacja założonych planów sprzedażowych;
-inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży;
-pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi;
-badanie rynku i monitoring działań konkurencji;
-ścisła współpraca z zarządem firmy.

Wymagania

-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 3 lat;
-preferowane osoby z doświadczeniem w firm o pokrewnej branży;
-wiedza techniczna i inżynierska z zakresu pomp ciepła i bojlerów;
-doświadczenie w przygotowywaniu oraz wdrażaniu strategii handlowej;
-orientacją na wyniki;
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
-wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
-umiejętności negocjacyjne i przywódcze;
-umiejętność pracy pod presją czasu;
-dynamizm w działaniu;
-umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

-atrakcyjne warunki zatrudnienia;
-możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management