Key Account Manager MPS Solutions

Antal IT Sales/Tech

Warszawa, mazowieckie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż projektowa systemów do zarządzania drukiem MPS
  • Pozyskiwanie klientów końcowych z sektora MŚP oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Analiza potencjału klientów, przeprowadzenie dogłębnej analizy potrzeb
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Koordynacja i przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
  • Zapewnianie wzrostu działalności, rentowności i zwiększanie penetracji rynku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów do zarządzania drukiem lub rozwiązań IT
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów końcowych oraz budowaniu relacji biznesowych
  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów z sektora MŚP
  • Znajomość specyfiki branży urządzeń biurowych, produktów i konkurencji
  • Udokumentowane sukcesy związane ze sprzedażą systemów do zarządzania drukiem
  • Prawo jazdy i otwartość do podróży służbowych
  • Język angielski – poziom komunikatywny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia Q
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Szkolenia międzynarodowe
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Dodatkowe benefity
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl