Key Account Manager / Manager Sprzedaży

Network Experts sp. z o.o. sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

NETWORK EXPERTS sp. z o.o. sp.k. - jesteśmy młodą, prężnie działającą firmą, realizującą projekty z zakresu rozwiązań sieciowych, wideokonferencyjnych, call center i wielu innych dla klientów z całej Polski. Dla nas ważniejsze od raportów i zestawień jest zadowolenie klienta.

Jeżeli chcesz coś zmienić, szukasz nowych wyzwań, chcesz osiągać cele z dala od korporacyjnych procedur, w miłej start-upowej atmosferze - prześlij do nas koniecznie swoje CV.

Twoim zadaniem będzie:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca oraz utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi
  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Network Expert
  • Ścisła współpraca z Zarządem, oraz z pozostałymi działami firmy
  • Kontrola prawidłowej realizacji zamówień

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej orientacji na rynku biznesowym, znajomości rynku IT
  • Minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży lub call center
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych, które sprawdzą się w nawiązywaniu kontaktów z osobami o zróżnicowanym poziomie wiedzy technicznej, na różnych szczeblach decyzyjnych
  • Umiejętności sprawnego działania pod presją czasu
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy Ci:

  • Ciekawą pracę w miłej i życzliwej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole doświadczonych specjalistów
  • Wynagrodzenie stałe oraz przejrzysty i atrakcyjny system premiowy
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą kawę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, prężnie działającą firmą, realizującą projekty z zakresu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi