Key Account Manager (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • rozwój rynku i realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji,
  • negocjacja umów i warunków współpracy z klientem,
  • rozwój współpracy z aktualnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  • współtworzenie polityki sprzedażowej na podległym regionie,
  • rozwój nowych produktów,
  • raportowanie.
Wymagania:
  • 2-5 lat doświadczenia w sprzedaży usług i negocjacji dla klienta B2B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i handlowe,
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży,
  • nastawienie na realizację celów,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowej organizacji będącej
  • liderem na rynku,
  • samodzielność działania,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie zależne od realizacji celów,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • pakiet socjalny,
  • pracę w systemie home office.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy