Key Account Manager ds. rynku Call Center

Netcentrica Sp. z o.o.

Warszawa, 03–901, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

NETCENTRICA Sp. z o.o. jest niezależnym operatorem telekomunikacyjnym, wyspecjalizowanym w świadczeniu usług telefonii internetowej VoIP i rozwiązaniach IP PBX. Firma istnieje na rynku od 9 lat i dzięki dobrze dopasowanej do oczekiwań klientów ofercie z powodzeniem konkuruje z największymi graczami na rynku.

Pracujemy w niewielkim zespole nastawionym na efektywność, więc każda osoba ma wielkie pole do popisu pod względem samodzielności i organizacji pracy.

Zakres obowiązków:

Jako Key Account Manager ds. rynku Call Center odpowiadać będziesz za:

  • Pozyskiwanie klientów z segmentu Call Center, film telemarketingowych i korporacyjnych działów telefonicznej obsługi klienta
  • Aktywne tworzenie nowych kanałów dotarcia do klienta
  • Wyszukiwanie nisz i analizy trendów
  • Utrzymanie klienta i budowanie długotrwałych relacji

Wymagania

  • Znajomość rynku usług głosowych, telefonii internetowej VoIP dla firm
  • Znajomość specyfiki branży Call Center
  • Mile widziane doświadczenie albo w sprzedaży usług dla Call Center lub jako menadżer/kierownik w Call Center
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług (preferowane telekomunikacyjne, IT)
  • LUB: Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta korporacyjnego
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży i technik negocjacyjnych
  • Wysoka motywacja i nastawienie na efektywność

Prezentacja firmy

NETCENTRICA Sp. z o.o. jest niezależnym operatorem telekomunikacyjnym, w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 40 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management