Key Account Manager B2B

AVIOS Biznes

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera B2B, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż i wdrożenia interaktywnego systemu telewizji hotelowej AVIOS Biznes na terenie całego kraju, głównie w obiektach hotelarskich (HoReCa).

Zakres obowiązków:
- nawiązywanie kontaktów handlowych,
- rozbudowa istniejącej bazy firm współpracujących,
- sprzedaż sprawdzonego produktu bezpośrednio do klientów oraz poprzez sieć partnerską,
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami oraz siecią partnerską, a także kontakty bezpośrednie z kluczowymi klientami.

Nasza oferta:
- stałe zatrudnienie,
- praca w miłej atmosferze i zgranym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- współtworzenie strategii sprzedaży (w tym wpływ na udoskonalanie produktu).

Wymagania

- wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- samodzielność, mobilność i dobra organizacja pracy,
- poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów i usług,
- znajomość rynku rynku HoReCa będzie dodatkowym atutem (szczególnie w zakresie systemów telewizji hotelowej).

Prezentacja firmy

AVIOS należy do grupy kapitałowej KORBANK S.A. - jednego z największych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
atrakcyjny program premiowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja