KEY ACCOUNT MANAGER AGD

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla naszego Klienta (jednej z największych firm z branży elektronicznej) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

* Kompleksowa współpraca z wybranymi kluczowymi klientami sieciowymi.
* Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży z przypisanym klientem.
* Negocjacje kontraktów.
* Przygotowywanie kalendarza promocyjnego.
* Rozwijanie kooperacji i długofalowych relacji.
* Analiza trendów rynkowych i konkurencji.
* Wprowadzanie na rynek nowych produktów.
* Wykonywanie i kontrola budżetu.

Wymagamy:

* Min. dwuletniego doświadczenia we współpracy z kluczowymi klientami sieciowymi na poziomie centralnym, zdobytego w branży FMCG lub elektroniki użytkowej.
* Znajomości języka angielskiego umożliwiającej komunikację biznesową.
* Nastawienia na realizację celów.
* Umiejętności analitycznego myslenia.
* Kreatywności, wychodzenia z inicjatywą.
* Swodoby w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
* Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie składające się z podstawy i premii.
* Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne)
* Niezbędne narzędzia pracy.
* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.