Kelnerki/kelnerzy pilnie poszukiwani! Stawka 16zł brutto/h!

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

EuropaJob, jako agencja
zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kelnerka/Kelner

Miejsce pracy: Kraków - Swoszowice (mile widziane osoby z południa Krakowa lub okolicznych miejscowości)

Opis stanowiska:

- przyjmowanie i realizacja zamówień

- obsługa klientów w poszczególnych punktach gastronomicznych

- doraźna pomoc w kuchni restauracyjnej

- obsługa przyjęć okolicznościowych

Wymagania:

- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

- zapał do pracy,

- dyspozycyjność,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- odpowiednie wynagrodzenie,

- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

- możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych

- szkolenie stanowiskowe

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia