KELNERKA / KELNER do Centrum Konferencyjnego

Golden Floor Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prestiżowe Centrum Konferencyjne położone w Warszawie przy placu Zawiszy (budynek Millenium Plaza) zatrudni dyspozycyjne Studentki i Studentów na stanowisko:

Kelnerki/Kelnera

Szukamy zmotywowanych, energicznych osób, których interesuje praca zmianowa w przyjaznej atmosferze :)
Lubisz pracować z ludźmi? Chętnie podszlifujesz swój angielski w praktyce?
Nie musisz mieć doświadczenia, aby dołączyć do naszego zespołu - organizujemy pełne szkolenie.

Jeśli dodatkowo:
• jesteś gotowy na pracę wg. standardów obowiązujących w Centrum
• jesteś otwarty, masz pozytywne nastawienie do ludzi i dużo się uśmiechasz
• umiesz dbać o porządek i czystość w miejscu pracy
• masz aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Proponujemy pracę w ciekawym miejscu, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne szkolenia i stawki (od 10 do 15 zł netto)

Do zobaczenia :)

Prezentacja firmy

Centrum Konferencyjne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia