Opis stanowiska pracy

Nowy koncept kulinarny w Szczecinie poszukuje kelnerów.

Jeśli gastronomia to Twoja pasja, szukasz pracy na stałe, praca z gościem to dla Ciebie wyzwanie a nie smutny obowiązek a uśmiech i poczucie humoru to Twoje cechy wrodzone - zapraszamy do nas.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- elastyczny grafik pracy, abyś mógł realizować własne pasje

- pracę pełną wyzwań, dającą możliwość doskonalenia zawodowego - chcemy abyś rozwijał się z nami, dlatego jesteśmy otwarci na nowe pomysły

- pracę w dynamicznym zespole - pełnym optymizmu i poczucia humoru

- prestiżowe miejsce pracy

Nasze oczekiwania:

- entuzjazm i kreatywność w działaniu

- komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

- dobra organizacja pracy

- umiejętność sprzedaży

- wysoka kultura osobista

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

Chętne osoby zapraszamy do współpracy.

Prezentacja firmy

Nowy koncept kulinarny powstający w centrum Szczecina.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia