Opis stanowiska pracy

Firma J&A Sp. z o.o. Zatrudnimy kelnerów do pracy w Nysie w restauracji Nowa Baśń

WYMAGANIA:

  • min.3 letnie doświadczenie pracy jako kelner w restauracji
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • rzetelność
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • pogodne usposobienie

OFERTA:

  • Oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Warunki finansowe do uzgodnienia
  • dla osób spoza Nysy mozliowść bezpłatnego zakwaterowania

Informujemy również, iż będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

J&A Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka