Opis stanowiska pracy

- wydawanie posiłków dla klientów indywidualnych i zbiorowych
- obsługa klientów za barem (napoje, piwo)
- obsługa klientów na sali
- dekorowanie stołu
- dekorowanie sali (imprezy okolicznościowe)
- przygotowywanie podstawowych posiłków na zapleczu kuchennym

Miejsce pracy:
Tumska Przystań Sp. z o.o.
ul. Tumska 12a
87-140 Chelmża

www.tumskaprzystan.pl

Wymagania

- umiejętność organizowania pracy sobie i innym
- dyspozycyjność

Mile widziane
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- wykształcenie zgodne z zajmowanym stanowiskiem

Dla osób zamiejscowych przewidziana refundacja kosztów dojazdów.

Rozpatrywane będą tylko oferty spełniające powyższe wymagania.

Prezentacja firmy

TUMSKA PRZYSTAŃ jest to obiekt hotelarsko-gastronomiczny, położony w cen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
200-600 zł
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia