Opis stanowiska pracy

KELNER - główne zadania na stanowisku pracy:

1.Świadczenie gościom obsługi na najwyższym poziomie zgodnie z zasadami Yes I Can i wyprzedzając oczekiwania.
2.Przygotowywanie sali restauracyjnej, nakrywanie stołów, bufetów zgodnie z obowiązującymi standardami.
3.Zapewnienie pełnego zaopatrzenia w “mise-en-place” wszystkich sekcji restauracji i utrzymywane ich w czystości przez cały czas.
4.Dokładne notowanie, rejestrowanie w kasie zamówień gości, jasne przekazywanie zamówień do kuchni i baru, a następnie sprawdzanie zgodności zamówienia z daniami i napojami wydanymi.
5.Obsługiwanie gości w sposób uprzejmy i skuteczny według obowiązujących standardów.
6.Sprawdzanie zadowolenia gości podczas posiłków.
7.Zapewnienie, aby obsługa była cały czas w zasięgu wzroku gościa i reagowała natychmiastowo na jego potrzeby i oczekiwania
8.Doskonalenie wiedzy o aktualnych pozycjach w menu i karcie napoi, aby skutecznie doradzać gościom wybór dań i napoi
9.Promowanie dodatkowej sprzedaży dań i napojów poprzez umiejętne stosowanie technik up-sellingowych.

Wymagania

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera,
- znajomość standarów obsługi gości w restauracji,
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie,
- pozytywne nastawienie zgodne z filozofią Yes, I can!,
- komunikatywność,
- miła aparycja,
- otwartość na bezpośredni kontakt z gościem.

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej organizacji o wysokiej kulturze pracy,
- elastyczny czas pracy,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- szkolenia zawodowe i sieciowe,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Prezentacja firmy

Elegancki, pięciogwiazdkowy hotel Radisson Blu, usytuowany w serc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
ZFSS, napiwki, dodatek za pracę w porze nocnej
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka