Kelner w 5* Hotelu w centrum Warszawy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta – restauracji w kameralnym hotelu w centrum Warszawy – poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie – mile widziane gastronomiczne,

Min roczne doświadczenie w pracy w restauracji hotelowej – warunek konieczny,

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2),

• Wysoka kultura osobista, znajomość savoir vivre,

• Dostępność do podjęcia pracy w kwietniu.

Zakres zadań na tym stanowisku:

• Profesjonalna obsługa gościu restauracji, zgodna ze standardami obowiązującymi w hotelu,

• Doradztwo w wyborze dań i odpowiedniego do potrawy alkoholu,

• Dbanie o czystość sali, stolików.

Oferujemy:

Pracę w ekskluzywnej Restauracji w 5* Hotelu – centrum Warszawy,

Umowę zlecenie – stałe i stabilne zatrudnienie,

• Pracę na pełny etat, na zmiany poranne (g. 06:30/8:00 – 15:00/16:00) – 5dni pracujących, 2dni wolnego,

Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od doświadczenia i kompetencji,

• Miłą i kameralną atmosferę pracy w profesjonalnym Hotelu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.