Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Umami!

Nasza restauracja stale się rozwija, przemy do przodu i poszukujemy osób, które wspólnie z nami zrobią kolejny krok.

Jeśli jesteś Kelnerem i szukasz pracy w miejscu, które się rozwija. Jeśli chcesz pracować z młodym, ambitnym zespołem i podejmować nowe wyzwania.

Napisz do nas i dołącz do zespołu Umami!

  Opis stanowiska pracy:

  • realizacja usług zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • profesjonalna obsługa gości w restauracji
  • przygotowanie napoi i alkoholi zgodnie z recepturą
  • obsługa imprez okolicznościowych
  • obsługa cateringów

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność stosowania zasad profesjonalnej obsługi klienta oraz pracy wg określonych standardów i procedur.
  • dobra organizacja pracy.
  • umiejętność pracy w zespole.
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do pracy zmianowej.
  • motywacja i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi programu Gastro
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

<br/>Restauracja Umami to idealne miejsce na niebanalną randkę, rodzinn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8PLN - 13PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia