Opis stanowiska pracy

PAŁAC ŚMIŁOWICE znajdujący się 35 km od Krakowa, 15 KM od Proszowic i 30 KM od Bochni.
Zatrudnimy na umowę o pracę. Oferujemy przyjazne warunki pracy oraz korzystne warunki finansowe zawsze na czas, możliwość awansu a także szkoleń.
Głównym zadaniem jest Obsługa imprez okolicznościowych a także gości indywidualnych w restauracji i hotelu. Pałac czynny jest w godzinach 10-21. Praca zmianowa.
Poszukujemy pracowników na stałe, a także do obsługi imprez okolicznościowych.
Chętnych prosimy o przysyłanie CV

Wymagania

Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się i chęć do pracy.

Prezentacja firmy

Pałac Śmiłowice to zabytkowy obiekt, który został odrestaurowany ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
oczywiście za dodatkowe nadgodziny i noce
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia