Kelner/ Kelnerka do obsługi przyjęć okoliczościowych

P.W. GRANLUX

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę przyjęć okolicznościowych, takich jak chrzciny, komunie oraz mniejsze przyjęcia weselne.

Wymagania

Idealny kandydat:

- posiada doświadczenie w zakresie obsługi przyjęć okolicznościowych,
- posiada umiejętność pracy w zespole,
- cechuje się wysoką kulturą osobistą,
- łatwo nawiązuje kontakty i jest pozytywnie nastawiony do ludzi,
- jest gotowy do pracy w weekendy i święta
- posiada książeczkę sanitarno – epidemiologiczną.

Oferujemy:
- pracę wyłącznie w weekendy,
- dobre stawki godzinowe uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- pracę w miłej i spokojnej atmosferze,
- pomoc przełożonych w organizacji pracy.

Zachęcamy do aplikowania.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Hotel Wiktoria to obiekt dwugwiazdkowy, istniejący na rynku od 2008 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia