Opis stanowiska pracy

Montebello Hotel*** &Spa zatrudni kelnera/kę w hotelu.

Obsługa gości indywidualnych na restauracji hotelowej, obsługa grup, obsługa śniadań w formie szwedzkiego stołu, drink-bar.

Oferujemy:
- możliwość zakwaterowania

Wymagania

1.Wymagane wykształcenie – minimum zawodowe kierunkowe, preferowane średnie.
2.Znajomość języków obcych – język angielski w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację z Gościem
3.Wybrane cechy osobowości – uczciwość, pracowitość, rzetelność, chęć doskonalenia się i pogłębiania wiedzy zawodowej, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista w stosunku do gości /klientów Obiektu, przełożonych i współpracowników.

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Prezentacja firmy

Montebello Hotel & SPA***, to nowe, wyjątkowe miejsce w Ustroniu. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka