Szukasz pracy w gastronomii? Masz doświadczenie na stanowisku barmanki/barmana lub/i kelnerki/kelnera? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla naszego Klienta poszukujemy w chwili obecnej osoby na stanowisko:

kelner/-ka

Nr ref.: 31069
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ustroń

Zakres obowiązków:
  • obsługa gości
  • obsługa imprez
  • obsługa baru
  • wsparcie pracy pozostałych członków zespołu

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe: hotelarstwo, gastronomia)
  • min. praktyki w zawodzie
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długofalowej współpracy
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)