Opis stanowiska pracy

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu KRAZ 3502).

Dla Naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kelner/-ka

Miejsca pracy: Riesen (region Drezno-Lipsk)

Opis stanowiska:

- obsługa gości w zakresie przyjmowania i serwowania zamówień

- przyjmowanie płatności

- bieżąca współpraca z szefem kuchni oraz obsługą baru

- profesjonalna obsługa zgodnie z wyznaczonymi standardami

- znajomość podstaw sugestywnej sprzedaży

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku kelnera/ki

- dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)

- aktualna książeczka do celów celów sanitarno-epidemiologicznych

- miłe usposobienie

- wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- perspektywę rozwoju zawodowego

- bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy

- wsparcie w całym procesie rekrutacji oraz od momentu zatrudnienia

- zakwaterowanie i wyżywienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia