Opis stanowiska pracy

Śląski Kompleks dobrego smaku i klimatu Sztygarka powstał dzięki doskonałemu wyczuciu proporcji. Stworzyliśmy niebanalną kompozycję ze składników, które bez wyjątku w każdym wywołują pozytywne emocje. To miejsce magiczne, zlokalizowane w odrestaurowanych budynkach byłej kopalni. Na Kompleks Sztygarka składają się m.in. Restauracja Prezydent, Kawiarnia pod Wieżą, centrum kosmetyki i rehabilitacji Dotyk SPA, Klub Muzyczny Tlenownia, Magazyn Ciekłego Powietrza – miejsce koncertów, spektakli oraz Galeria Straż Pożarna.

Kandydatom i kandydatkom zapewniamy:

- pracę w zgranym zespole,

- pracę w magicznym otoczeniu,

- system pracy zmianowej.

Wymagania

Oczekujemy:

- zdolności logicznego myślenia,

- otwartości i komunikatywności,

- wysokiej kultury osobistej.

Prosimy o nadsyłanie CV oraz o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

Śląski kompleks dobrego smaku i klimatu Sztygarka powstał dzięki doskona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia