Opis stanowiska pracy

KELNER/KA

Zatrudnienie bez pośredników - bezpośrednio u pracodawcy!

Miejsce pracy: Będzin, RESTAURACJA ***** SALA BANKIETOWA

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie i serwowanie napoi zgodnie z zamówieniem,
- Zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
- Aktywna sprzedaż,
- Obsługa klienta zgodnie z wysokimi standardami,
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Aktualna książka sanepidu,
- Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy,
- Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji.

Oferujemy;

- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- miłą atmosferę w pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premię za jakość pracy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną

Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację swojego CV wraz ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Przyjemne miejsce pracy z dużym potencjałem rozwoju.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia