In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kelner/ka_ Lublin

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Obsługa klienta

Dla naszego Klienta – hotel/restauracja w Lublinie - poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:
Kelner/ka z doświadczeniem Lublin

Nr ref: KEL/lub/2015
Obowiązki:

• Obsługa klientów
• Dbanie o estetyczny wygląd lokalu

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 12 h według grafiku
• Aktualna książeczka SANEPID
• Znajomość podstawowych standardów obsługi Klienta
• Doświadczenie na w/w stanowisku;
• Miła aparycja;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Mile widziany status studenta

Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• Stawkę godzinową 7,00 zł netto/ godz
• Możliwość dłuższej współpracy przy innych projektach Agencji Pośrednictwa Pracy
Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr: 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.