Opis stanowiska pracy

Nowy 4-gwiazdkowy hotel położony tuż przy plaży w Warchałach k. Szczytna poszukuje ambitnych, doświadczonych i zmotywowanych kandydatów, którzy chcieliby uczestniczyć w realizacji wyjątkowego projektu hotelarskiego!

W hotelu zaplanowano 75 pokoi i apartamentów, przestronną restaurację z tarasem zewnętrznym, wielofunkcyjną salę konferencyjną oraz strefę SPA & Wellnes z 9 gabinetami i 3 basenami.

Otwarcie hotelu zaplanowane jest na grudzień 2015

Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy na stanowisku:

Kelner/ka-Barman/ka

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

Wykształcenia gastronomicznego (mile widziane)

-Dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole

-Chęci nauki i doskonalenia zawodowego

-Gotowości do pracy w systemie zmianowym

-Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

-Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

-Możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego wśród ambitnych profesjonalistów

-Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, narzędzia pracy)

Już dziś czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Ośrodek Wypoczynkowy „Rusałka”, Warchały, ul. Brajnicka 10 12-122 Jedwabno dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Nowy 4-gwiazdkowy hotel<br/>położony tuż przy plaży w Warchałach ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca dla studenta