Keep calm and MAKE CAREER ! młody i zgrany zespół!

IQ GROUP MIKOŁAJ TORBICKI

53-504, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Stawiasz na rozwój? Chcesz osiągnąć w swoim życiu coś więcej niż słuchawka w call center?

Trafiłeś idealnie!

Nasza firma, która zajmuje się współpracą z dobrze znanymi Tobie markami poszukuje osoby kreatywnej i komunikatywnej.

Kim jesteśmy?

Firmą marketingową, która współpracuje z międzynarodowymi korporacjami. Wykonując dla nich zlecenia.

Kogo szukamy?

Osoby, która początkowo zajmie się koordynowaniem zespołu, a następnie rozwinie swoje skrzydła i będzie w stanie zarządzać kilkunastoosobową grupą, a do celowo przejmie zarządzanie nad jedną z naszych lokalizacji.

Co będzie należało do Twoich zadań:

*początkowo współpraca przy szkoleniach,
*obserwacja starszych stażem współpracowników,
*raportowanie działań,
*zarządzanie i kierowanie zespołem,
*komunikatywna i efektowna współpraca z grupą.

Brzmi strasznie? O nic się nie bój - nasza firma oferuje szereg szkoleń, które przechodzi każda nowa osoba w naszej firmie. Do wszystkiego zostaniesz przygotowany od podstaw.

Dla nas liczy się DETERMINACJA i MOTYWACJA oraz ukierunkowanie na wyznaczony sobie CEL -> KARIERA ZAWODOWA!

Jakich osób poszukujemy do naszego zespołu:

*kreatywnych,
*komunikatywnych,
*zaangażowanych,
*potrafiących dobrze współpracować z klientem,
*dogadujących się w ciężkich kwestiach,
*poszukujemy osób, które NIE PODDAJĄ SIĘ!

Dla nas nie jest ważny Twój wiek, Twoje wykształcenie. Doświadczenie w rekrutacji jest dodatkowym atutem. Fajnie jakbyś znał język angielski ułatwi to współprace.

Okej! A co my możemy zaoferować z naszej strony?

*wewnętrzne jak i zewnętrzne szkolenia,
*dobre zarobki plus atrakcyjne bonusy,
*możliwość współpracy w środowisku międzynarodowym,
*zdobycie zupełnie innego doświadczenia niż popularne call center,
*pomoc i opiekę osób doświadczonych,
*współpracę z inspirującym młodym zespołem,
*inwestycje w Twoją osobę,
*podróże krajowe jak i zagraniczne.

Myślisz czy ta oferta jest dla Ciebie? Zastanawiasz się czy wysłać CV czy nie?

SPRÓBUJ -> DO ODWAŻNYCH ŚWIAT!

A właśnie takich osób szukamy.
Prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

IQ Group wykonuje zlecenie dla jednej z Organizacji Pozarządowych. Możli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne