Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy odpowiednich Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

 Chcesz pracować w sklepie ogólnopolskiej sieci z branży spożywczej? Firmie, która dba o rozwój zawodowy swoich pracowników, integruje i stwarza możliwość pracy także osobom niepełnosprawnym? Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz zyskać doświadczenie zawodowe w handlu? Zapoznaj się z tą ofertą!

Dla naszego Klienta, wielokrotnie nagradzanej i prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

kasjer/ sprzedawca

Nr ref.: 26847
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  •      obsługa klientów w sklepie i przy kasie

    wykładanie oraz uzupełnianie towaru

    dbanie o ekspozycję towarów

    sprawdzanie terminów przydatności do spożycia produktów spożywczych

Oczekiwania:
  • wymagana książeczka sanepidowska
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat (2 zmiany)

Oferta:
  •          zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy na stałe
  •          zmianowy system czasu pracy
  •          możliwość przyuczenia do obsługi kasy fiskalnej
  •          praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Zapraszamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)