Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalną obsługę Klienta, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek towarów, dbanie o estetyczny wygląd i czystość w sklepie oraz odpowiednią ekspozycję towarów.

Wymagania

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy o różnych porach i rożnych dniach tygodnia (np. sobota, niedziela)
  • uczciwość i rzetelność
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma \'\'KOCYK\'\' jest polską, rodzinną firmą działającą na kra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Inne