Opis stanowiska pracy

PRACA JAKO KASJER-SPRZEDAWCA
F.H.U.P. ,, HARNAŚ '' HURT-DETAL
ZATRUDNI NA STANOWISKO KASJER-SPRZEDAWCA
Lokalizacja: Szczawnica

Zadania:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy w różne dni tygodnia,
• Gotowość do pracy fizycznej,
• Rzetelność i uczciwość w podejściu do obowiązków,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych
*Stawka godzinowa
• Możliwy rozwój zawodowy i osobisty.
* Praca dwu zmianowa, w Szczawnicy
*Wynagrodzenie miesięczne od 2000zł. Do 3000zł.brutto

Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 7:00-20:00.
Tel. 604253178

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej, znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

MINI SUPER MARKET U HARNASIA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż