Kasjer/Sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

Szaflary, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Kasjer/Sprzedawca
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Szaflary

Zakres obowiązków:
• Obsługa klienta
• Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
• Ekspozycja towaru

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży lub handlu
• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• Wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność i odpowiedzialność

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę),
• pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie