Kasjer/Sprzedawca w markecie w Sieradzu

InterKadra Sp. z o.o.

Sieradz, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Sieradz

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/Kasjerka

Obowiązki:

  • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
  • Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno- epidem.
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
  • Bezpłatne szkolenie kasjerskie
  • Stawkę godzinową
  • Regularne wypłaty

Pracę w marketach w Warszawie przy ul. Głębockiej, Targowej, Conrada, Światowida, Górczewskiej, Toruńskiej, Marszałkowskiej, Złotej, Abrahama, Kondratowicza, Góralskiej, Kochanowskiego, Aleje Jerozolimskie, Modlińskiej, Rembielińskiej, Sierpińskiego, Modzelewskiego, al. Jana Pawła II, Kleszczowej, al. KEN, Wołoskiej, Puławskiej, Pl.Przymierza, Powstańców Śląskich, Powsińskiej

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.