Kasjer/Sprzedawca Stacja Paliw

P.P.H.U BODEK

Niedaszów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY
Stacja Paliw BP Niedaszów
(w Niedaszowie k/Jawora)
zatrudni
KASJERA/SPRZEDAWCĘ

Jeśli lubisz pracę przy obsłudze klienta i posiadasz zdolności handlowe-dołącz do naszego zespołu!!!
Dzięki tej pracy zdobędziesz bogate doświadczenie, rozwiniesz swoje umiejętności oraz przygotujesz się do dalszej kariery.
BP to jeden z największych koncernów paliwowych, prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliw.

Proponujemy:
- umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
- wynagrodzenie podstawowe, premie i nagrody
- system szkoleń rozwijających kompetencje
- pracę w systemie zmianowym (z możliwością dostosowania czasu pracy
do indywidualnych potrzeb)
- dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole pracowników

Od kandydatów oczekujemy:
- aktywnej sprzedaży paliw i towarów
- profesjonalnej i zgodnej ze standardami BP obsługi klienta
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów, uprzejmości i kultury osobistej
- dyspozycyjności oraz zaangażowania
- dobrej znajomości obsługi komputera
- wykształcenia min. zawodowego

Do obowiązków pracownika będzie należało:
- profesjonalna obsługa klienta w sklepie i na podjeździe
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
- dbanie o pozytywny wizerunek stacji
- dbanie o czystość, higienę i estetykę w sklepie i w całym obiekcie

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez portal.

Prezentacja firmy

Stacja paliw

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie podstawowe, +premie TK, +premie od sprzedaży, +nagrody
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie