Kasjer / Sprzedawca na Stacji Paliw

Arge Paliwa Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

• fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami

• obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

• aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

• dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy

• dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

Oferujemy:

• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

• stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży

• zapraszamy do współpracy studentów studiów dziennych i zaocznych , oferujemy elastyczny czas pracy

• możliwość rozwoju

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub zawodowe

• gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym - praca również w godzinach nocnych

• umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad

• zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych

• uczciwość i lojalność

• kultura osobista

• mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym

Prezentacja firmy

Prezes Zarządu- Edyta Łabys
Członek Zarządu - Agnieszka Rusin
Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie