Kasjer - pracownik hali Tychy, Korfantego

InterKadra Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Tychy

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Pomocnika sklepu/ Kasjera/ ki

Miejsce pracy: Tychy ul. Armii Krajowej

Numer Referencyjny: KSJ/0316/TYCH

Zadania:
- obsługa i przygotowywanie do pracy kasy fiskalnej,
- obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar,
- współpraca z pracownikami działów poprzez kontrolowanie i informowanie o występujących różnicach w cenie pomiędzy ceną towaru na półce a ceną zaprogramowaną w kasie,
- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Wymagania:
- książeczka sanepidowska,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta,
- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania dni i godzin pracy,
- darmowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera/sprzedawcy,
- długoterminową współpracę,
- udział w konkursach kasjerskich organizowanych przez Interkadrę oraz atrakcyjne nagrody,
- dodatkowe premie za wysoką efektywność pracy,
- regularne wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.