Kasjer- Pomocnik sklepu -Toruń ul. Broniewskiego 90 - pełny wymiar godzin!

InterKadra Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

Obsługa kas fiskalnych
Rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami
Dbanie o czystość taśmy kasowej, sprzątanie nieodebranych paragonów
Wykładanie towaru z bieżącej dostawy
Sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami

Oferujemy:

Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra (z odprowadzanymi składkami co liczy się później do emerytury i renty)
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Możliwość dłuższej współpracy
Stawka godzinowa + premia za produktywność
Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w konkursie
Terminowe wynagrodzenie
Pracę w markecie na terenie Torunia

Wymagania:

Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej Z WPISEM LEKARZA MEDYCYNY PRACY !!!
Kultura osobista umożliwiająca obsługę Klienta
Schludny wygląd,
Sumienność, uczciwość,
Zaangażowanie w obowiązki
Mile widziane doświadczenie przy obsłudze kasy fiskalnej

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.