Kasjer (oferta dedykowana dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością) - Katowice

A-trybut-Polski HR S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy : Silesia City Center Katowice

OBOWIĄZKI:
• praca przy obsłudze kasy fiskalnej
• rozliczenie kasy na zakończenie zmiany
• obsługa klienta

Wymagania

WYMAGANIA:
• mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
aktualna książeczka sanepid
• dyspozycyjność, odpowiedzialność
• zaangażowanie i chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
• zmianowy system pracy
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• bezpłatne szkolenie kasjerskie

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie