Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: KASJER LOTNICZY.

Osoba na tym stanowisku, zatrudniona zostanie w Dziale Biletów i zajmować się będzie realizacją zleceń klientów korporacyjnych i indywidualnych w zakresie sprzedaży biletów lotniczych oraz usług związanych z obsługą podróży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy kasjera lotniczego
  • dobrej znajomości systemu rezerwacyjnego
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktycznej umiejętności obsługi komputera (MS OFFICE, Internet)
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemu Sabre będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Oferujemy:

  • stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej na rynku firmie

Wybranym kandydatom zaproponujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • cykl profesjonalnych szkoleń;
  • opiekę medyczną i pakiet socjalny

Miejsce pracy:

  • Warszawa, ul. Senatorska 28

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Centrum Podróży AIR CLUB działa na rynku turystycznym od 1990 roku. Firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2012
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka