Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie optymalnych połączeń lotniczych i wystawianie biletów lotniczych (system Sabre, Amadeus);
  • Kupowanie biletów lotniczych tzw. tanich linii;
  • Dokonywanie rezerwacji hotelowych;
  • Dokonywanie rezerwacji samochodów;

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku  kasjera lotniczego;
  • Bardzo dobra znajomość taryf i systemu rezerwacyjnego (Amadeus),doświadczenie przy kalkulacji i wystawianiu biletów lotniczych w systemach rezerwacyjnych;
  • Bardzo dobra znajmość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego;
  • Znajmość MS Office;
  • Dyspozycyjność, systematyczność;

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Informujemy, że rekrutacja na ww stanowisko będzie przeprowadzona w języku angielskim.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Rekrutacja ukryta

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców