Kasjer/Kasjerka - Racibórz

Full Job Sp. z o.o.

47-400 Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikaty 6716) poszukuje dla swojego klienta -osoby na stanowisko kasjer/kasjerka w markecie w Raciborzu.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- Elastyczny grafik
- Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
- Możliwość pracy przy innych zleceniach i innych lokalizacjach za pośrednictwem Agencji Pracy Full Job

Osoby zainteresowane proszę o aplikację przez portal.

Wymagania

Wymagania:
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny
- Chęć i motywacja do pracy
- Ukończony 18 rok życia

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie