Kasjer/kasjerka MA/SŁ/KAS/04/2015

OTTO Work Force

SŁUPSK, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: SŁUPSK

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka
MA/SŁ/KAS/04/2015
Miejsce pracy: Słupsk

Obowiązki:

- obsługa klienta
- przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą i bonami towarowymi
- dbałość o estetykę stanowiska

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej 5 dni w tygodniu w 6-dniowym tygodniu pracy
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- odpowiedzialność, sumienność
- komunikatywność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres ok. 2 miesięcy
- elastyczny grafik pracy
- godzinowe wynagrodzenie
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Biuro OTTO w Gdyni
ul. 10-go lutego 37/3

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.