Kasjer-Kasjerka - Długołęka - praca od zaraz!

Beetsma Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma ( nr rej APT 5169 ) dla swojego klienta, ogólnopolskiej sieci marketów, poszukuje kandydatów na stanowisko :

Kasjer/ kasjerka

Miejsce pracy: Długołęka

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta na kasie,
  • obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidowska - warunek konieczny!
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w wysokości 1900 zł brutto
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • bezpłatne szkolenie kasjerskie!

Gwarantujemy przeszkolenie! nie wymagamy doświadczenia!!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta