Kasjer/kajsjerka bez doświadczenia na Targówku, praca od już, super oferta!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Targówek, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oraz lidera z branży meblowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 27993
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Targówek

Zakres obowiązków:
  • praca w dzielnicy Targówek
  • obsługa Klientów
  • obsługa kasy i terminala płatniczego
  • weryfikacja nabitego na kasę towaru z listą zakupu

Oczekiwania:
  •  komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • motywacja i chęci do pracy
  • Dyspozycyjności (praca w dni powszednie i weekendy w różnych godzinach)
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość na Klienta
  • Energii

Oferta:
  •  współpraca w ramach umowy o pracę ( ZUS, urlop)
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • benefity socjalne
  • możliwość dłuższej współpracy oraz bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • miła atmosfera oraz przyjazny zespół

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)