Kandydat na specjalistę d.s transportu J.Niemiecki, Angielski lub Francuski

BrokerCargo Sp. z o.o.

Rybnik, 44-200, śląskie

Opis stanowiska pracy

Licencjonowana firma transportowo - spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku rodzimym oraz międzynarodowym, poszukuje ambitnej i pracowitej osoby w celu przyszkolenia pod kątem operacyjnego stanowiska w bilingualnej sekcji logistycznej Rybnickiego oddziału zamiejscowego.

Zakres obowiązków:

- Komunikacja z kontrahentami firmy z obszaru UE

- Obsługa programu do obsługi zleceń i fakturowania

- Realizacja założonych celów

- Umiejętność Pracy w zespole

Oferujemy:

- Umowa o pracę na pełny etat

- Szkolenie wdrożeniowe

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników

Wymagania

Znajomość J.Niemieckiego lub Angielskiego lub Francuskiego w stopniu komunikatywnym - swobodne porozumiewaniem się z native speakerem.

Prezentacja firmy

BrokerCargo Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się licencjonowana fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców