Kancelaria Syndyka i Radcy Prawnego zatrudni prawnika/aplikanta radcowskiego

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Sawa

32-080 Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Syndyka i Radcy Prawnego w Zabierzowie
Zatrudni prawnika, najchętniej aplikanta radcowskiego z bardzo dobrą znajomością zagadnień gospodarczych, egzekucyjnych i upadłościowych.

Warunki niezbędne:

- minimum 3 lata doświadczenia w kancelarii o podobnym profilu lub w dziale prawnym spółki kapitałowej
- znajomość podstaw rachunkowości i księgowości
- samodzielność w podejmowaniu decyzji,
- umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresu
- zdolność organizowania pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów
- osoba dyspozycyjna i mobilna
- oczekujemy osoby kreatywnej i zaangażowanej
Od kandydatów oczekujemy wyrażenia pisemnej zgody na weryfikację doświadczenia !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji).

Prezentacja firmy

Kancelaria Syndyka i Radcy Prawnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura