Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Senczyno we Wrocławiu przyjmie na staż absolwentów studiów prawniczych.

Zadania na stanowisku:
- sporządzanie projektów opinii prawnych
- sporządzanie projektów pism procesowych
- korespondencja z sądami, komornikami i klientami
- wysyłka poczty

Oczekiwania:
- uczciwość, dokładność, rzetelność,
- zaangażowanie, dyspozycyjność
- zainteresowanie zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa spółek, prawa pracy
- biegła znajomość komputera i aplikacji biurowych
- dobra organizacja pracy, samodzielność
- doświadczenie zawodowe mile widziane

Oferuję:
- możliwość rozwoju w wielu dziedzinach prawa
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- możliwość zatrudnia pod odbyciu stażu

Dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny

Proszę o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 26.06.2014 r. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)

Na aplikację oczekuję do 5.10.2014r.

Zastrzegam sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Kancelaria świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, osobom prawnym i jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura